Hakkımızda

GELİŞME
arrow

GELİŞME

Hukuk büronuzu bulunduğu noktadan daha ileriye götürmek, kurumsallaşma sürecini geliştirmek istiyorsunuz İşte bu noktada size yardıma hazırız. Size en iyi sonuçları verecek organizasyon yapısını kurmak, bir yönetim modeli oluşturmak başlıca faaliyet alanlarımızdandır. Resme dışarıdan bakıp sadece geliştirmeye yoğunlaşarak size faydalı hizmet üretelim.

STRATEJİ
arrow

STRATEJİ

Uzun dönemde büronuzun hangi hizmetleri sunmak istediği, mevcut hizmetlerin sürdürülebilir rekabeti sağlayacak şekilde kurgulanması, buna uygun organizasyon ve müvekkil yapısının nasıl kurulabileceği, müvekkillere nasıl hizmet verilmesi gerektiği, mevcut müvekkil yapısının ve hizmet verilen sektörlerin gözden geçirilmesi ve tüm bu alanlarda önerilerde bulunulması danışmanlık hizmetlerimiz kapsamındadır.

KURUMSALLAŞMA
arrow

KURUMSALLAŞMA

Tanım tam olarak işletmedeki faaliyetlerin kişilere bağlı olmadan yazılı kurallara göre işlemesini ifade eder. Kurumsallaşma hızlı büyürken bazen ihmal edilen ve sonra tamamlanacak işler arasında dahil edilen faaliyetlerdendir. Nitelikli çalışanları büronuza çekmek, sürdürülebilirliği ve büyümeyi desteklemek için şirketinizin sisteme ve yazılı kurallara daha çok bağlı olması gerekir. Kurumsal bir işletmede olması gereken iş süreçlerini bilen tanıyan bir çözüm danışmanınız olarak bu alanda da size hizmet vermeye hazırız.